Universiteti Politeknik i Tiranës

Nr. Referencës
RF105578
Titulli i njoftimit
Universiteti Politeknik i Tiranës
Përshkrim
Fakultetet:

Fakulteti i inxhinierisë elektrike
Fakulteti i inxhinierisë së ndërtimit
Fakulteti i inxhinierisë mekanike
Fakulteti i gjeologjisë dhe minierave
Fakulteti i Inxhinierisë Matematike dhe Inxhinierisë Fizike
Fakulteti i Teknologjisë Informacionit
 
Adresa:
Bulevardi "Dëshmorët e Kombit"
Sheshi "Nënë Tereza",4. Tirane Albania
 
Telefoni: +355 (04) 222 79 14
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4569 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj