Gjykata e Lartë

Nr. Referencës
RF826815
Titulli i njoftimit
Gjykata e Lartë
Përshkrim

Tel.: +355 (4) 228327, +355 (4) 227806
Fax: +355 (4) 228837

Për informacione mbi statusin e çështjes suaj pranë Gjykatës së Lartë dhe listat e datat e gjykimeve, kontaktoni në numrin e telefonit: 00355 4 2257303.

E-Mail: supremecourt@gjykataelarte.gov.al
E-Mail: i_vodica@gjykataelarte.gov.al

Adresa Postare:
Gjykata e Lartë
Rruga: "Dëshmorët e 4 Shkurtit"
Tiranë, Shqipëri

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Dëshmorët e 4 Shkurtit
Informacione shtesë
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3536 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Dëshmorët e 4 Shkurtit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj