Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës

Nr. Referencës
RF124858
Titulli i njoftimit
Ministria e Transportit dhe Infrastrukturës
Përshkrim

Kontakto:

 

TELEFONI:  +355 4 22222 45 ext.74111

FAX: +355 4 2234052

EMAIL: sekretaria@energjia.gov.al

ADRESA: Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”, 1001, Tiranë, Shqipëri

 

Zv.Ministër Z.Enis Aliko

Tel: +355 4 2225695

Asistent E-mail:

teuta.ustundag@energjia.gov.al

Zv.Ministër Znj.Dorina Çinari

Tel: +355 4 2222245/74104

Asistent E-mail: 

besa.tabaku@energjia.gov.al

Zv.Ministër Z.Artan Shkreli

Tel: +355 4 2380728

Asistent E-mail:

gilberta.metaj@energjia.gov.al    

Zv.Ministër Z.Hantin Bonati

Tel: +355 4 2380730

Asistent E-mail: 

ermira.rapushi@energjia.gov.al

Sekretari Përgjithshëm Z.Gentian Këri

Tel: +355 4 2227878

Asistent E-mail: 

sekretaria.sp@energjia.gov.al

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Qender
Informacione shtesë
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3698 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Qender) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj