Ministria e Shëndetësisë

Nr. Referencës
RF117487
Titulli i njoftimit
Ministria e Shëndetësisë
Përshkrim

Urgjenca ne tirane:

Qendra e Koordinimit të Emergjencave pranë QSUT-së
Rruga "Dibrës", 372, Tiranë
tel/fax: 04 362630

Spitali Universitar i Sëmundjeve të Mushkërive
Sauk, Tiranë
tel/fax: 0 4 354792

Qendra Spitalore Universitare Tiranë
Rruga " Dibrës", 372, Tiranë
tel/fax: 04 363644; tel: 04 362627

Spitali Universitar Obstetrik- Gjinekologjik "Mbretëresha Geraldinë"
Rruga " Zogu i Parë"
tel:04 224878; fax:04 223504

Spitali Universitar Obstetrik- Gjinekologjik " Koço Gliozheni"
Bulevardi "Bajram Curri"
tel/fax: 04 370734

Urgjenca ne rrethe:

Spitali Shkodër
Lagjja "Skenderbeg"
tel/fax: 0 22 47289

Spitali Dibër
Bulevardi " Elez Isufi"
tel/fax: 0 21 82181

Spitali Lezhë
Lagjja "Spitali"
tel/fax: 0 215 4485

Spitali Durrës
Lagjja 8, Rruga "Aleksandër Goga"
tel/fax: 0 52 23358

Spitali Fier
Lagjja "1 Maj" Rruga "Çamëria"
tel/fax: 0 34 22761

Spitali Lushnje
Lagjja "Xhevdet Nepravishta" Rruga "Stadiumit"
tel/fax: 0 35 22131

Spitali Berat
Lagjja "Kushtrimi"
tel/fax: 0 32 34237

Spitali Vlorë
Lagjja  "Partizani"
tel/fax: 0 33 22657

Spitali Gjirokastër
Lagjja "18 Shtatori"
tel/fax: 0 846 8582

Spitali Korçë
Shëtitore "Fan.S.Noli"
tel/fax: 0 82 42755

 

Kontakt

Tel:  +355 4 2376 178

E-mail: info@shendetesia.gov.al

Adresa:

Ministria e Shëndetësisë, Bulevardi "Bajram Curri" Nr. 1, Tiranë, Shqipëri

E-mail i Drejtorisë Farmaceutike:
 farmaceutika@shendetesia.gov.al

Denonconi korrupsionin në adresën elektronike:
antikorrupsioni@shendetesia.gov.al

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
Informacione shtesë
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • shendetsore

  jeni te qelbur
  safet / 20.04.2019 19:22
 • mjeksia eshte boll e qelbur ,por boll te tille jemi dhe ne

  mjeksia eshte boll e qelbur ,por boll te qelbur jemi dhe ne qe e pranojme nje mjeksi te tille.
  cimi / 01.06.2019 12:46
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj