Ministria e Arsimit dhe e Sportit

Nr. Referencës
RF158386
Titulli i njoftimit
Ministria e Arsimit dhe e Sportit
Përshkrim

Zyra e Pritjes së Qytetarit :

Tel:+355 4 2230 289  (10:00 am - 12:00 am)

Tel:+355 4 2222260  (10:00 am - 12:00 am)

Adresa: Rruga 'e Durrësit' Nr.23 Tiranë, Shqipëri
 

Për ankesa kontaktoni në numrin pa pagesë:   0800 3579

 

Drejtoria e Arsimit të Lartë dhe Shkencës

Linda Pustina

Tel: +355 4 2224194

Email: linda.pustina@arsimi.gov.al

Drejtoria e Arsimit Parauniversitar:

Zamira Gjini

Tel: +355 4 2225832

Email: zamira.gjini@arsimi.gov.al

Drejtoria e Sportit

Vladimir Gjonaj

Tel: +355 4 2223489

Email: vladimir.gjonaj@arsimi.gov.al

Drejtoria e Integrimit dhe Projekteve

Tel: +355 4 2230462

Email: info@arsimi.gov.al

Drejtoria e Financave

Mirela Bimo

Tel: +355 4 2230478

Email: mirela.bimo@arsimi.gov.al

Drejtoria e Teknologjisë, Informacionit dhe Komunikimit

Ornela Koleka

Tel: +355 4 2230244

Email: ornela.koleka@arsimi.gov.al

Drejtoria e Shërbimeve Juridike

Erzen Tola

Tel: +355 4 2224718

Email: erzen.tola@arsimi.gov.al

 

Drejtoria e Shërbimeve të Brendshme

Tel: +355 4 2225859

Email: info@arsimi.gov.al
 

Kontaktet e Institucioneve të Varësisë së Ministrisë së Arsimit dhe Sportit

AKP - Agjencia Kombëtare e Provimeve

Rezana Vrapi

Tel: +355 4 2419257

Email: rezana.vrapi@akp.gov.al 

IZHA - Instituti i Zhvillimit të Arsimit

Gerti Janaqi

Tel: +355 4 2256440

Email: gertijanaqi@izha.edu.al

 

ISHA - Inspektoriati Shtetëror i Arsimit

Bashkim Muça

Tel: +355 4 4504719

Email: bashkim.muca@isha.gov.al


 

APAAL- Agjencia Publike e Akreditimit të Arsimit të Lartë

Dhurata Bozo

Tel: +355 4 2243423

Email: director@aaal.edu.al 


 

BOTEM - Shtëpia Botuese e Teksteve Mësimore

Hari Mulla

Email: artan.mulla@gmail.com


 

Agjencia e Shërbimit të Sporteve

Bledar Doçi

Tel: +355 4 2465754

Tel: +355 4 2465752

Email: bledardoci@gmail.com


 

Klubi Sportiv Studenti

Blendi Nallbani

Tel: +355 4 2343518

Email: klubisportivstudenti@yahoo.com

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Rruga e Durrësit
Kodi postar
1001
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 6629 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Rruga e Durrësit, 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj