Mirësevini në faqen e pare dhe më të madhe të Wrestling në Trojet Shqiptare !

Nr. Referencës
RF102420
Titulli i njoftimit
Mirësevini në faqen e pare dhe më të madhe të Wrestling në Trojet Shqiptare !
Përshkrim

Mirësevini në faqen e pare dhe më të madhe të Wrestling në Trojet Shqiptare !Gjithçka rreth Wrestling e gjeni këtu ne WWE Albania, faqen e cila fillimisht u hap ne Facebook duke u themeluar ne date 30-8-2010 per nje qellim te vetem : Te japim informacione per gjithcka ndodh ne Wrestling per kete sport i cili fatkeqesisht nuk ka patur vemendjen e Televizioneve Shqiptare ,ne mundohemi ç’do dite te plotesojme kete boshllek dhe mendojme qe e kemi arritur kete qellim me punen tone te perkushtuar nga nje grup adminesh mjaft te pasionuar mbi kete sport.
Faqja jone i dedikohet vetem Wrestling ku postojme Lajmet me te Fundit ,Analiza dhe Tema te Ndryshme ,Sondazhe, Quize dhe gjitheçka SHQIP.

Pas punes dhe suksesit tone ne Facebook ne tashme kemi arritur se fundmi te kemi edhe webin tone shqip ne dt: 27.10.2014 ,ku do te postojme dhe arkivojme punen tone duke jua bere me te lehte per ti gjetur Lajmet apo Videot e perjavshme te RAW ,SMACKDOWN ,MAIN EVENT ,NXT ,TNA IMPACT apo te gjitha PPV te cilat kane edhe vemendjen tone me te maksimale.

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3178 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj