Luaj Lojra online falas www.luajpalek.com

Nr. Referencës
RF593768
Titulli i njoftimit
Luaj Lojra online falas www.luajpalek.com
Përshkrim
Tani me mbi 1.000.000  Adhurues ne muaj faqja Luajpalek.com ofron nje cilesi loje dhe ne Paisjet smartphone ,
Lojra online Per te gjithe moshat dhe gjinite, dhe gjithcka eshte falas.
LuajPaLek.com eshte nje faqe edukative, e cila kenaq te gjithe luajtesit me shijen e vertet te lojrave. Inxhiniert ofrojne teknologjite me te fundit  te programimit ne gjuhet 'C','C++' 'Flash Player' qe loja te jete 100% reale dhe Cilesore
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Vore
Adresa
Vore
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2529 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Vore, Vore) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj