Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve

Nr. Referencës
RF830366
Titulli i njoftimit
Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve
Përshkrim

Kontakte të Shërbimit për Tatimpaguesit:

 
NR  ​ Drejtoria Rajonale       Nr.Tel.         ​​e-mail  
 1 Tatimpaguesit e Medhenj 04 2425902  dsht_Njtm@tatime.gov.al
 2 Tirana    04 2425904  dsht_Tirana@tatime.gov.al
 3 Durresi     052 222 061  dsht_Durres@tatime.gov.al
Kavaje 055 242718
Kruje 0511 22209 / 22224
 4 Vlora     033 237055  ssht_Vlore@tatime.gov.al
 5 Berati     032 235994  ssht_Berat@tatime.gov.al
Skrapar 031 222589
Kuçovë 0311 22577
 6 Fieri     034 222 405  dsht_Fier@tatime.gov.al
Lushnja     035 221878  ssht_Lushnje@tatime.gov.al
Mallakastër 0313 23670
7 Elbasani     054 258 207  dsht_Elbasan@tatime.gov.al
Gramsh 051 322271
Librazhd 051 423552
Peqin 051 222257
8 Korça 0822 43 304  dsht_Korce@tatime.gov.al
Devoll 0811 22255
Pogradec 0832 22794
Kolonje
9 Lezha 0215 22433  ssht_Lezhe@tatime.gov.al
Kurbin
Mirditë 0216 22501
10 Shkodra 022 254866  dsht_Shkoder@tatime.gov.al
Malësi e madhe
Puka 0212 22449
11 Dibra 0218 22229  ssht_Diber@tatime.gov.al
Bulqizë 0219 22381
Mat 0217 23347
12 Gjirokastra 084 262205  ssht_Gjirokaster@tatime.gov.al
Permet 0813 22344
Tepelenë 0814 22405
13 Kukesi 0242 22628  ssht_Kukes@tatime.gov.al
Has 0214 22175
Tropojë 0213 22084
14 Saranda  0852 25264  ssht_Sarande@tatime.gov.al
Delvine 0815​ 223572   ​
 
Kontakte-DPT
 
​​Nr​​ Funk​sioni​ Tel. Zyrës
​1 ​Drejtori i Përgjithshëm ​04 2276 800
​2 ​​Drejtori i​​ Drejtorisë së Apelimit Tatimor ​04 2276 807
​3 ​Drejtori i Drejtorisë së Avokatit të Tatimpaguesit
4 ​Drejtori i Drejtorisë së Investigimit të Brendshëm 04 2276 818
​5 ​Drejtori i Drejtorisë së Auditit të Brendshëm ​04 2276 731
6 ​Drejtori i Drejtorisë së Hetimit Tatimor 04 2276 726
7 ​Drejtori i Drejtorisë së Menaxhimit të Rriskut ​04 2276 833
​8 ​Drejtori i Drejtorisë së Shërbimit për Tatimpaguesit ​04 2276 806
​9 ​Drejtori i Drejtorisë së Mbledhjes së Borxhit ​04 2276 862
10 ​Drejtori i Drejtorisë së Vlerësimit të të Ardhurave Tatimore dhe Kontabilitetit
11 ​Drejtori i Drejtorisë së Kontrollit Tatimor ​04 2276 813
12 ​Drejtori i Drejtorisë Teknike ​04 2276 812
13 ​Drejtori i Drejtorisë së Teknologjisë së Informacionit ​04 2276 876
​14 ​Drejtori i Drejtorisë së Administratës dhe Prokurimeve ​04 2276 808
​15 ​Drejtori i Drejtorisë së Burimeve Njerëzore ​04 2276 836​
16 ​Informacioni ​04 2276 824
​17 ​Inspektor i parë ​04 2276 802​​
 

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve gjendet në Rrugën "Gjin Bue Shpata",
pranë stadiumit  "Selman Stërmasi", Tiranë
Kontakto:
Tel: 04 22 76 806
       04 227 68 58
 
e -mail: zyraeshtypit@tatime.gov.al​ 

Denonco:

Denonco: 0800 14 14
 

Duke dërguar mesazh në adresën e postës elektronike:

denoncime@tatime.gov.al

 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Blloku
Adresa
Gjin Bue Shpata
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 9299 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Blloku, Gjin Bue Shpata) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj