Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Transportit Rrugor

Nr. Referencës
RF174378
Titulli i njoftimit
Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimit të Transportit Rrugor
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Irfan Tomini
Informacione shtesë
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • PER KORRUPSJON

  JAM NJE NENPUNES NE DREJTORIN RAJONALE TE TRASPORTIT RRUGOR NE ELBASAN DUA TJU BEJ ME DIJE TE GJITH KOLEGEVE TE MI NE DREJTORIN E PERGJITHSHME NE TIRANE, SE NE DREJTORIN E TRASPORTIT NE ELBASAN PO NDODH NJE KORRUPSJON I PA PAM SI NGA PERGJGJESI I TESTIMIT TE PATENTAVE DHE NGA VET DREJTORI I TRASPORTIT RRUGOR NE ELBASAN. DUHET TE MEREN MASA PER KETA HAJDUT. FALIMINDERIT PER MIRKUPTIMIN.
  DRITAN XHAFA / 24.11.2014 20:46
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Irfan Tomini) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj