Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë dhe Kalibrimit

Nr. Referencës
RF145469
Titulli i njoftimit
Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë dhe Kalibrimit
Përshkrim

Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë (DPM)

Adresa: Autostrada Tiranë-Durrës, km 8 (Rruga dytësore) 
e-mail: metrology@dpm.gov.al

Sektoret:

Sektori i Shërbimeve nr.1 (Qendra Rajonale Tiranë)
Adresa: Rr. Sami Frashëri, nr. 33, Tiranë
 

Sektori i Shërbimeve  nr. 2 (Qendra Rajonale Fier)
Adresa: Lagjia 1 Maji, zona sizmike, Fier

Sektori i Shërbimeve  nr. 3 (Qendra Rajonale Veriore) 
Adresa: Ishull Lezhë

Sektori i Shërbimeve  nr. 4 (Qendra Rajonale Korçë) 
Adresa: Blloku i ri i sportit, pranë Dorkas

Kontakto:
 
Tel: + 355 (04) 223 3174
Fax: + 355 (04) 222 8244
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Blloku
Adresa
Autostrada Tiranë-Durrës
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 7302 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Blloku, Autostrada Tiranë-Durrës) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj