Drejtoria e Përgjithshme e Gjendjes Civile

Nr. Referencës
RF162077
Titulli i njoftimit
Drejtoria e Përgjithshme e Gjendjes Civile
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Kerkese

  Kam fituar shtetesine shqiptare ne vitin 1993 dhe kam dekretin e presidentit shqiptar si deshmi per kete mirpo para nje jave isha ne zyren e gjendjes civile ne Tirane ku kam qene i regjistruar per te aplikuar per certifikate te lindjes dhe dokumente tjera mirpo per qudi nuk mund te ma gjenin emrin ne lista. Prandaj ju lutem nese mundeni, te kerkoni ne forme elektronike nese ka mund te pervidhet ndonje gabim te te jem shenuar ne ndonje njesi tjeter bashkiake te Tiranes.
  Dritan Shefqet Sulejmani / 09.04.2015 16:57
 • gabim mbiemri

  jam nje qytetare qe jetoj ne greqi.jam e martuar prej 17 vjetesh ne polican
  ,,


  ja

  jam nje qytetare qe jetoj ne greqi. jam e martuar prej 17 vjetesh..kaq vite e merrja certifikatat ne mbiemrin boduri kurse tani me dalin ne mbiemrin bodurri per gabimin e njeres nga punetoret e policanit ju lutem mund te me thoni se cmund te bej?
  blerina boduri / 24.02.2016 16:32
 • gabim emri i babait

  kam aplikuar per pashaport ne athin por mu ndalua nga ministria e brendshme me kan ven emrin e babait myqereme ai e ka myqerem ca mund te bej ju lutem me ktheni nji pergjigje
  najada mana / 01.08.2016 10:59
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj