Drejtoria e Përgjithshme e Doganave

Nr. Referencës
RF999151
Titulli i njoftimit
Drejtoria e Përgjithshme e Doganave
Përshkrim
Kontakte:
 
Kabineti i Drejtorit te Pergjithshem
Drejtoria e Investigimit te Brendshem dhe Antikorrupsionit
 
Tel : 2264916
 
Drejtoria e Marredhenieve me Jashte dhe Publikun
 
Tel : 2269098
Keshilltari
Tel: 2243919
Auditi i Brendshem dhe Antikorrupsioni
Tel: 2243923
Drejtoria e Buxhetit dhe Finances
Tel: 2243915
Departamenti Administrativ
Drejtoria Menaxhimi i Burmeve Njerezore
Tel: 2236457
Drejtoria e Sherbimeve Mbeshtetese
Tel: 2253820
Drejtoria e TI
Tel: 2269138
Sektori i Zgjidhjeve dhe Suportit (Help Desk)
Tel: 2232988
Email: helpdesk@dogana.gov.al Sektori i Analizave
Tel: 2264913
Departamenti Teknik
 
Shef i Departamentit
Tel: 2243916
Email : zvdrejtorteknik@dogana.gov.al
Drejtoria e Procedurave dhe Garancive
Tel: 2264911
Email: procedura@dogana.gov.al
Drejtoria e Origjines dhe Tarifes
Tel: 2243922
Email: s_origjina@dogana.gov.al,  s_tarifa@dogana.gov.al
Drejtoria Juridike
Tel: 2256546
Email: juridiku@dogana.gov.al
Drejtoria Vleresimit
Tel: 2243920
Departamenti Operativ Hetimor
 
Shef i Departamentit
Tel: 2228122
Email: zvdrejtordoh@dogana.gov.al
Drejtoria Antikontrabandes/Borxhi
Tel: 2259043
Drejtoria Antitrafik
Tel: 2243921
Drejtoria Hetimit
Tel: 2259045
Drejtoria e Kontrollit Pas zhdoganimit
Tel: 2245705
Drejtoria e Informacionit
Tel: 2259042
Email: shkembiminformacioni@dogana.gov.al
Drejtoria e Analizes se Riskut
Tel: 2269137
Email: risku@dogana.gov.al, monitorimi@dogana.gov.al
Drejtoria e Pronësisë Intelektuale
Tel:2256547
Email: ipr@dogana.gov.al
Departamenti Akcizes
 
Shef i Departamentit
Tel: 2243918
Drejtoria Metodikave dhe Kontrollit
Tel: 2259044
Drejtoria Teknike
Tel: 2264910
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • shtet leshi

  Shteti Shqiptar mban TVSH dhe per transportin qe ky sherbim paguhet ne shtetin kinez.Porosita nga kina nje ip tv per kanalet online. Paisja beri 45$ me transporti 25 dollare me DHL.Dogana shqiptare takson dhe transportin ne TVSH prej 25 dollaresh + keto plehrat e DHL duan komision 600 leke ,neveri si nga shteti por dhe nga sherbimi i DHL (plehra)
  anon / 06.01.2018 20:04
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj