Bashkia Vlorë

Nr. Referencës
RF130860
Titulli i njoftimit
Bashkia Vlorë
Përshkrim
Adresa: Sheshi "4 Heronjtë"Vlore, 9400 Shqipëri
Email: info@vlora.gov.al
Telefoni: 00355 33 421 421/ 422
Informacion:
Drejtoria e Marredhenieve me Publikun
Tel: 00355 33 421 421
Tel: 00355 33 421 422
Kabineti
Nënkryetar për Komunikimin dhe Shërbimet Mbështetëse
Tel/Fax: 00355 33 421 205
 
Nënkryetar për Zhvillimin Ekonomik
Tel/Fax: 00355 33 421 204
Nënkryetar për Koordinimin e Strategjive, Planifikimin e Territorit dhe Infrastrukturën
Tel/Fax: 00355 33 421 203
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Vlorë
Adresa
Sheshi 4 Heronjtë
Informacione shtesë
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 4678 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Vlorë, Sheshi 4 Heronjtë) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj