Bashkia Lezhë

Nr. Referencës
RF866923
Titulli i njoftimit
Bashkia Lezhë
Përshkrim
Kontakto:

Tel:+355 215 22270 / 22219

Fax:+355 215 22570


 
Kryetar i Bashkise
mayor@lezha.org
+355 (0) 215 22270
Zv/ Kryetar i Bashkise & Drejtoria e Taksave dhe Tarifave Vendore
zvkryetari@lezha.org
+355 (0) 215 22219
Sekretar i Pergjithshem & Drejtoria e Burimeve Njerezore
burimetnjerezore@lezha.org
+355 (0) 215 22233
Drejtoria e Finances dhe Buxhetit
financa@lezha.org
0697989651
Drejtoria e Programim Zhvillimit
pzhvillimi@lezha.org
0682034364
Drejtoria e Urbanistikes
urbanistika@lezha.org
0682086729
Drejtoria e Sherbimeve Publike
sherbimet@lezha.org
0692104506
Drejtoria Juridike
juristi@lezha.org
0662066078
Drejtoria e Turizmit, Kultures, Arsimit, e Sportit
kultura@lezha.org
0682577245
Drejtoria Ndihmes Ekonomike &.Perkujdesjes Shoqerore
perkrahjasociale@lezha.org
0694707575
Inspektoriati Ndertimor Urbanistik
inu@lezha.org
0682027171
Policia Bashkiake
policiabashkiake@lezha.org
0682141083
Shef i Zyres se Auditit
auditi@lezha.org
0682159548
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti / Zona
Lezhë
Adresa
Sheshi Gjergj Kastrioti
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3841 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Lezhes, Lezhë, Sheshi Gjergj Kastrioti) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj