Ambasada Rumune

Nr. Referencës
RF925240
Titulli i njoftimit
Ambasada Rumune
Përshkrim
Tel: + 355 4 230 31 34,  Fax: + 355 4 230 31 34,

Cel per urgjence : +355 694036352 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • shqetesim

  Te nderuar punonjes te ambasades Rumune.Im bir Frenki Musabelliu,fale zemergjeresise se shtetit mik Rumun ju dha e drejta per burse qe te vazhdonte shkollen e mesme ne Bukuresht .Shqetesimi im qendron ne faktin se u be 1 muaj e gjysem qe ka aplikuar per te marre vizen dhe nuk po na japin asnje pergjigje.Nuk eshte e drejte te humbase shkollen dhe per me shume nje vit nga e ardhmja e tij.Ju lutem, ju lutem shume gjeni nje zgjidhje.Eshte minoren 16 vjec dhe po me kalon ne depresion djali.Po e pate te arsyeshme me njoftoni ne nr cel 0692830858.Ju faleminderit
  Luan Musabelliu / 15.02.2016 13:37
 • Pasaport

  Me falni nje pyetje kisha romenet a kan te drejt te rinovojn pashaporten ne ambasaden rumene ne shqiperi faleminderit
  Veliu5@hotmail.com / 12.04.2017 17:57
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj