Humbët fjalëkalimin? / Regjistrohu
Identifikohu
Emri
Fjalekalimi
Humbët fjalëkalimin? Kujtoj
Parashikimi i motit
Tirana
+18 °C
Pjesërisht me re
 • Mon
  Shi i lehtë
  Të larta +24 °C, Të ulta +9 °C
 • Tue
  Pjesërisht me diell
  Të larta +24 °C, Të ulta +9 °C
 • Wed
  Pjesërisht me diell
  Të larta +25 °C, Të ulta +9 °C
Parashikimi i motit më i detajuar këtu

Ambasada Rumune

 •   Njoftimi  
 •   Njoftuesi  
 •   Në hartë  
 •   Tregoje një shoku  
 •   Komente  
Detajet  
Titulli: Ambasada Rumune
Përshkrim:
Tel: + 355 4 230 31 34,  Fax: + 355 4 230 31 34,

Cel per urgjence : +355 694036352 
 
 
Vëndndodhja  
Shteti: Shqiperi
Qyteti: Tirane
Albania-Online -
Data e regjistrimit: 11.08.2013
Faqja personale: https://www.njoftime.co/Albania-Online/
Emri: Albania-Online
Mbiemri: -
Vendi: Shqiperi
Adresa: Rr.11 Nentori
Kontakto
Emri *
Posta elektronike *
Tel:
Mesazhi Juaj. *
Anti bot *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Anti bot *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 
 • shqetesim

  Te nderuar punonjes te ambasades Rumune.Im bir Frenki Musabelliu,fale zemergjeresise se shtetit mik Rumun ju dha e drejta per burse qe te vazhdonte shkollen e mesme ne Bukuresht .Shqetesimi im qendron ne faktin se u be 1 muaj e gjysem qe ka aplikuar per te marre vizen dhe nuk po na japin asnje pergjigje.Nuk eshte e drejte te humbase shkollen dhe per me shume nje vit nga e ardhmja e tij.Ju lutem, ju lutem shume gjeni nje zgjidhje.Eshte minoren 16 vjec dhe po me kalon ne depresion djali.Po e pate te arsyeshme me njoftoni ne nr cel 0692830858.Ju faleminderit
  Luan Musabelliu / 15.02.2016 13:37
 • Pasaport

  Me falni nje pyetje kisha romenet a kan te drejt te rinovojn pashaporten ne ambasaden rumene ne shqiperi faleminderit
  Veliu5@hotmail.com / 12.04.2017 17:57
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Anti bot *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Mesazhi Juaj. *
Njoftime për të krahasuar
Nuk ka njoftime për të krahasuar