Ambasada Norvegjeze

Nr. Referencës
RF158402
Titulli i njoftimit
Ambasada Norvegjeze
Përshkrim
Tel: +355 4 225-6923, Fax: +355 4 222-1507, 
Adresa: Rruga: Deshmoret e 4 Shkurtit, Nr: 5, Tirane 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Kam mare eksplus ne norvegji

  Pershendetje un Jam shpetim elezi nga dibra jam interesuar se kam qen ne norvegji dhe kam mare eksplus per dy vjet ne viz shenge kam te gjitha dokumentat qe mi kan dhen Ata dhe kam dy dite qe kam ardhur po dua qe ta bej nje kerkese qe shteti norvegjes te ma heqin eksplus ne shenge te ngelet vetem ne norvegji jo ne shtetet te tjera a mundet te me jepni ndo nje information se afar per ta bere kete kerkes kam 3 jave dhe cfare borxhi kam ndaj shtetit atje qe ne qoftese me mbaron afati I skadimit te eksplus nese un mund te vete perseri flm per mirkuptimin ne mundeni te me ktheni nje pergjigje ju lutem
  Shpetim elezi / 20.06.2016 17:32
 • Emigrim

  Jam i interesuar per te shkuar ne norvegji per pune jam shofer me te gjitha patentat jam nga berati i pa pune çfar dokumenti me duhet flm
  Bledar kumaraku / 06.01.2020 11:55
 • Emigrim

  Jam i interesuar per te shkuar ne norvegji per pune.çfar dokumenti me duhet se jam i pa pune jam43 vjeç flm
  Bledar kumaraku / 06.01.2020 09:26
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj