Humbët fjalëkalimin? / Regjistrohu
Identifikohu
Emri juaj
Fjalekalimi
Humbët fjalëkalimin? Kujtoj

Ambasada Kanadeze

 •   Njoftimi  
 •   Njoftuesi  
 •   Në hartë  
 •   Tregoje një shoku  
 •   Komente  
 •   Llogarit Kredin  
Parashikimi i motit  

Duke u ngarkuar ...

Kushtet aktuale
Parashikim i motit për javën në vazhdim.
Detajet  
Titulli: Ambasada Kanadeze
Përshkrim:
Tel: +355 4 225-7274, Fax: +355 4 225-7273,
 
Adresa: Rruga: Brigada VIII, Tirane 
 
Vendndodhja  
Shteti: Shqiperi
Albania-Online -
Data e regjistrimit: 11.08.2013
Faqja personale: http://www.njoftime.co/Albania-Online/
Emri: Albania-Online
Mbiemri: -
Vendndodhja: Shqiperi
Adresa: Rr.11 Nentori
Kontakto
Emri *
Posta elektronike *
Tel:
Mesazhi Juaj. *
Anti robot *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri juaj
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Anti robot *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë vite/muaj
Norma e interesit %
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
 • emigrim

  pershendetje dua te emigroj bashke me gruan e djalin e vogel per ne kanada ka ndonje mundesi per te emigruar apo nuk eshte e mundur faleminderit
  estevan coniku / 27.02.2015
Vendos komentin
Emri juaj *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Anti robot *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ankandi është i mbyllur
Nuk ka oferta aktualisht
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Mesazhi Juaj. *
Njoftime për të krahasuar
Nuk ka njoftime për të krahasuar