Ambasada Kanadeze

Nr. Referencës
RF100427
Titulli i njoftimit
Ambasada Kanadeze
Përshkrim
Rr: Deshmoret e 4 Shkurtit, Pallati i Ri mbrapa Akademise se Arteve Kati II
Tirana, Albania

Tel.: + 355 4 225 7274 / 225 7275
Fax: + 355 4 225 7273
Email: canadalb@canada.gov.al
Locate the consulate on a map
Vëndndodhja
Adresa
Deshmoret e 4 Shkurtit
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • emigrim

  pershendetje dua te emigroj bashke me gruan e djalin e vogel per ne kanada ka ndonje mundesi per te emigruar apo nuk eshte e mundur faleminderit
  estevan coniku / 27.02.2015 08:50
 • Dua te emigroj dhe te punoj ne kanada si cdo qytetar europin

  Dua nje vize pune te punoj dhe te jetoj ne kanada
  Shkelzen halmusaj / 22.08.2016 12:32
 • sinaj

  dua te emigroi ne kanada per pun me familjen ka na nje mundsi
  gjergji / 07.11.2016 16:38
 • Vize pune

  Dua te emigroj ne Kanada per pune ka nonje mundesi ....
  Arjan / 06.06.2018 10:23
 • Per pune

  Dua te shkoj ne Kanada çfar kritere duhet te plotesoj
  Ardi gorka / 11.12.2018 15:31
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, Deshmoret e 4 Shkurtit) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj