Ambasada Bullgare

Nr. Referencës
RF113448
Titulli i njoftimit
Ambasada Bullgare
Përshkrim
Adresa: Rruga: Skenderbeg, Nr: 12, Tirane 
 
Tel: +355 4 223-3155, Fax: +355 4 223-2272,
 
Vëndndodhja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Per pyetje

  Pershendetje,une kam gjyshin nga Jugosllavia dhe dua te pyes nese une kam te drejte te aplikoj per passport Bullgare? Dhe cfar jane te detyruara per aplikimin e pashaportes.
  Ju falemunderit
  Ensuida / 26.02.2016 08:48
 • nenshtetsi bullgare

  Pershendetje jam Ismet dalaci nga Kuksit jam i interesuar cfare dokumentash duhet per te perfituar nenshtetsi bullgare si minoritet bullgar

  Telefoni: 00355684212104
  Ismet dalaci / 18.10.2017 21:20
 • Nenshtetesi Bullgare

  Sa kohe duhet per te mar nenshtetesi Bullgare. Na takon identiteti jon.
  Artan Halidini / 22.10.2018 09:17
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj