Shoqata “Egnatia”

Nr. Referencës
RF908104
Titulli i njoftimit
Shoqata “Egnatia”
Përshkrim
ShoqataEgnatia eshte nje Shoqate jo fitimprurese,jo fetare dhe jo Qeveritare,
e zhvillon aktivitetin ne perputhje me Kushtetuten e Republikes se Shqiperise dhe ligjet ne fuqi,qe e rregullojne veprimtarinee saj.
Shoqata “Egnatia” eshte regjistruar ne Gjykate si Subjekt Juridik.
Kontaktoni : Cel:+ 35569 25 84 120
e-mail: shoqata_egnatia@yahoo.com
e-mail: blloshmi_agim@yahoo.com
Adresa: Lagjia 2. Pallati 19. Librazhd- Albania
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Librazhd
Adresa
Librazhd
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2256 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Librazhd, Librazhd) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj