We Speak Science Academy (WSSA)

Nr. Referencës
RF190424
Titulli i njoftimit
We Speak Science Academy (WSSA)
Përshkrim

We Speak Science Academy  (WSSA) eshte academia e We Speak Science, Institut jo-fitimprures, qellimi i te cilit eshte te mbeshtesi profesionistet dhe studentet ne karrieren e tyre.

Gjate WSSA, studentet dhe profesionistet do te jene ne kujdestari te Dr Zallit. Gjate vitit ata do te trajnohen dhe do te marrin disa kurse te ndryshme ne fushen e mjekesore/shkencore.  Disa nga kurset perfshijne:

Cancer Cell Biology, Biochemistry, Genetics, Immunology, Laboratory Research si edhe kurs: Si Te Aplikosh per Master/Ph.D. ne Universitete etj.

Ne fund te kursit, studentet dhe profesionistet e WSSA do te marrin nje certifikate ne emer te WSS, si edhe mbeshtetje akademike (leter reference bazuar ne suksesin e studentit gjate vitit akademik ne WSS) nga Dr. Zalli.

Studentet do te udhetojne edhe ne Angli per te shkuar ne Universitetin e Cambridge ku do te marrin nje kurs nga profesoret me te mire ne bote. Ne fund te kursit, studentet marrin edhe nje certifikate nga Universiteti i Cambridge.

Periudha ne WSSA zgjat 1 vit. Te gjithe profesionistet dhe studentet duhet te aplikojne duke derguar email ne detinazalli5@gmail.com me CV-ne e tyre bashkengjitur.

Aplikimet jane te hapura dhe mbyllen ne 15 dhjetor 2018. Me shume informacione do tu shkruajme ditet e ardhshme.

PS: Per profesionistet dhe studentet qe nuk kane njohuri te gjuhes angleze WSSA ofron edhe kurse IELTS Online

 

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Adresa
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 6
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 968 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Adresa) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj