DHOMA E TREGTISE DHE INDUSTRISE QARKU ELBASAN, Qarku i Elbasanit

Nr. Referencës
RF119365
Titulli i njoftimit
DHOMA E TREGTISE DHE INDUSTRISE QARKU ELBASAN
Përshkrim
Drejtuar:  BIZNESMENEVE PRODHUES, TREGTARE, ARTIZANE,         SHOQATAVE DHE ORGANIZATAVE TE NDRYSHME, ETJ
Lënda: Ftesë për pjsëmarrje në Panairin « Dita e Verës 2013 »
Kemi kënaqësinë t’Ju njoftojmë, të merrni pjesë në edicionin e gjashtëmbëdhjetë të panairit të përgjithshëm,“Dita e Verës 2013”, nga data 12-14 Mars 2013, të organizuar nga Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Qarkut Elbasan, Bashkia Qytetit Elbasan dhe kompania Albexpo Group Tiranë
Panairi do të zhvillohet në pallatin e Sportit “Tomorr Sinani”
Në këtë panair marrin pjesë shumë kompani nga vendi dhe rajoni, me aktivitete të fushave të ndryshme të prodhimit, tregtise, shërbimeve etj..
Gjate ditëve të panairit në ambjentet e tij do të organizohen konferenca shtypi, prezantime kompanish, të cilat plotësojne kuadrin viziv të panairit.
Suksesi i panairit garantohet nga eksperienca dhe përvoja e fituar në këtë fushë.
Dëshirojmë që ky panair të jetë në interesin tuaj.
 
Në rast konfirmimi na dërgoni kopjen e kontratës e cila duhet të kthehet  e firmosur nga ana juaj brenda datës 8 Mars 2013.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Elbasanit
Qyteti / Zona
Elbasan
Adresa
Elbasan
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 3244 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj