Shoqata

Nr. Referencës
RF167728
Titulli i njoftimit
Shoqata
Përshkrim
Shoqata "Dora e Ngrohte"Pogradec kerkon nga te gjithe ata qe mund te ndihmojne te krijojme nje projekt per temundesuar qe dhe femijet me aftesi te kufizuara ne rrethin e pogradecit te mund te fitojne nje profesion qe dhe ata te kene mundesi te punesohen dhe te integrohen ne shoqeri per mundesite dhe talentin e tyre (Brenda aftesive te tyre ).
Me Respekt .      Shoqata "Dora e Ngrohte "dega Pogradec             Sekretari i Shoqates

                                                                                                                        Hajrush Çollaku.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Korces
Qyteti / Zona
Pogradec
Adresa
Pogradec
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2968 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Korces, Pogradec, Pogradec) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj