Agjencia e Prokurimit Publik

Nr. Referencës
RF152045
Titulli i njoftimit
Agjencia e Prokurimit Publik
Përshkrim
Drejtor i Përgjithshëm

Agjencia e Prokurimit Publik

Tel: +355 4 22 77 510

E-mail: info.app@app.gov.al

Web:  https://www.app.gov.alDrejtoria Juridike dhe Monitorimit

Sektori Juridik

Tel: +355 4 22 77 508

Sektori i Monitorimit

Tel: +355 4 22 77 514


Drejtoria e Teknologjisë së Informacionit dhe Publikimit

Sektori i Teknologjisë së Informacionit

Tel: +355 4 22 77 515

Tel: +355 4 22 77 519

Sektori i Publikimit

Tel: +355 4 22 77 522


Sektori I Integrimit, Burimeve Njerëzore dhe Financës

Tel: +355 4 22 77 511

Protokolli

Tel: +355 4 22 77 509
 
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 3.7
  • Votimi total: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 14076 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj