Humbët fjalëkalimin? / Regjistrohu
Identifikohu
Emri juaj
Fjalekalimi
Humbët fjalëkalimin? Kujtoj
Reklama majtas

Ambasada Kanadeze

  •   Njoftimi  
  •   Njoftuesi  
  •   Në hartë  
  •   Tregoje nje shoku  
  •   Komente  
  •   Në rrugë  
Parashikimi i motit  
Duke u ngarkuar ...
Kushtet aktuale
Parashikim i motit për javën në vazhdim.
Detajet  
Titulli: Ambasada Kanadeze
Përshkrim:
Tel: +355 4 225-7274, Fax: +355 4 225-7273,
 
Adresa: Rruga: Brigada VIII, Tirane 
 
Vendndodhja  
Shteti: Shqiperi
Albania-Online -
Data e regjistrimit: 11.08.2013
Faqja ime: http://www.njoftime.co/Albania-Online/
Emri: Albania-Online
Mbiemëri: -
Vendndodhja: Shqiperi
Adresa: Rr.11 Nentori
Kontakto
Arsyeja *
Posta elektronike *
Tel:
Mesazhi Juaj. *
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri juaj
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Kodi sigurise *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në figurë
 
Nuk ka komente te vendosura
Vendos një koment
Emri juaj *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Kodi sigurise *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në figurë
Ne e kemi te pamundur te gjejme kete adrese te kerkuar (Shqiperi) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Bashkohu dhe ti ne Facebook
Auto Celulare Udhëtime në shqiperi Veshje Sportive Apartamente në Shitje Shtëpi Hardware Laptop hp Vende pune Shtepi tirane Tirane Makina Nokia HTC Samsung Ndertim ne gjermani Laptop medion Elbasan Telefona ne elbasan Konstruksione Metalike Ergi sh.p.k Elbasan PAMJE NGA TIRANA Iphone 4s Mercedes Benz Volkswagen Fiat RIPARIME TELEFONASH Facebook Fustane per femera Lumia Telefona celular Telefona CEKU Auto-Service Kamera Aksesore per femra Veshje moderne per meshkuj Telefon Celular Sony xperia s Muzik shqiptare Sony xperia Iphone Iphon 4 s Audi Iphone te perdorur Tirane e re Lokale ne shitje tirane Iphone 5 16gb Iphone 3g Njoftim per panair Durres I phone3 te perdorur Panairi Dita e Veres Elbasan Ipad Ford kamjoncin Samsug galaxi es advancy Kozmetike auto Makina auto Kerkoj te blej celular Ftes dasma Vend pune Televizora te vjeter Veshje per meshkuj Land cruser Kepuc verore per meshkuj Iphone4 8giga Mish derri me patate Mish derr fileto Dhoma gjumi Ford Fiesta Kasht te egra Kek me sherbet Aparatura per dj Paketa per lavatrice Njoftim shkolle Libra Samsung galaxy ace Instrumenta muzikore Iphone 3 i perdorur Kamjon ford Plani i marketingut Dhermi - jap me qera KABINA DRURI Call center Kampe verore per femije Bakllava shqiptare App SHAZLLONE PER PLAZH Cifte per sex Vila ne spille per pushime Vetite dhe vlerat e kumbulles Galaxy sIII Kampe veror 2013 ne tirane Kampe verore ne tirane Banes me qera te mali robit Hotelet ne malin e robit Fara e zez Fat hitaci Ore me kamer Hotel andi golem I phone
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Mesazhi Juaj. *